BAŞKAN BAKICI, FUTBOLA GÖNÜL VERMİŞ EFSANELER İLE BİR ARAYA GELDİ

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, belediye tarafından 4 Eylül Kurtuluş Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenecek şöhretler karması turnuvası istişare toplantısına katıldı.

Bozüyük Belediyesi tarafından bu yıl 3. sü düzenlenecek olan şöhretler karması turnuvasının, geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda yoğun ilgi görmesi beklenirken, Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ve Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu, Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıda futbola gönül vermiş efsane isimler ile bir araya geldi.

Bozüyük’te uzun yıllar futbola gönül vermiş, Ahmet Pamuk, Kemal Tiritoglu ve Mehmet Sunal ile bir araya gelen Bakıcı, turnuva öncesinde bu isimler ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. Geçmişte uzun yıllar futbol oynamış isimlerin onurlandırılması için bu turnuvanın çok önemli olduğu belirten Başkan Bakıcı, bu turnuvanın geç kalmış bir jübile olduğunu vurguladı.

Toplantı sonunda  Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’ya bu turnuvaya göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eden futbolun efsane isimleri, bu etkinliklerin diğer belediyelere de örnek olması gerektiğini belirttiler.