Bozüyük Belediyesi tarafından hazırlanan Gençlik Turnuvaları kapsamında Plaj Voleybolu Turnuvası, Sokak Basketbolu ve Plaj Futbolu Turnuvaları düzenleniyor.

 

Gençlik Turnuvalarına katılmak isteyenler için;

26 Temmuz Perşembe günü başlayan kayıtlar 06 Ağustos 2018 Pazartesi günü sona erecek.

Katılımcıların hiçbir ücret ödemeyeceği turnuva kayıtları Bozüyük Belediyesi Metristepe Kültür Merkezi ile Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde yapılacak.

4 Eylül Basketbol Sahalarında 08-12 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olan Plaj Voleybolu Turnuvası’na voleybol severler kız ve erkek takımları olmak üzere ikişer kişilik takımlar ile gençler ve büyükler kategorilerinde katılabilecekler.

4 Eylül Basketbol Sahalarında 08-12 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olan Sokak Basketbolu turnuvasına ise kız ve erkek takımları olmak üzere 3+1 kişilik takımlar,  gençler ve büyükler kategorilerinde katılabilecekler.

Plaj Voleybolu Turnuvası ve Sokak Basketbolu Turnuvası’nın tamamlanmasının ardından ise Plaj Futbolu Turnuvası başlayacak. 4 Eylül Basketbol Sahalarında 13- 17 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olan Plaj Futbolu Turnuvasına erkek takımları 7+1 kişilik takımlar ile gençler ve büyükler kategorilerinde katılabilecekler.

16-25 yaş arası gençler kategorisi, 26 yaş üzeri büyükler kategorisi olarak belirlenen, geçtiğimiz yıllarda yapılan ve yoğun ilgi gören spor turnuvalarının bu yıl da yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.