BAŞKAN CAN’DAN; KADINLARIMIZA AKŞAM EĞLENCESİ

Bilecik Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Kadınlarımıza Akşam Eğlencesi programı düzenlendi.
Belediye Başkanı Nihat Can, eşi Nesrin Can ve Milletvekilimiz Selim Yağcı’nın eşi Fatma Yağcı, kadınlarla bir araya gelerek, sevinçlerini paylaştı.
Belediye Başkanı Nihat Can’ın kadınlarımıza 8 Mart Dünya Kadınlar Günü hediyesi olarak hazırlanan Akşam Eğlencesinde Sanatçı Gözde, konser verdi.
Etkinliğin sonunda kısa bir açıklama yapan Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik Belediyesi olarak kadınlarımıza gereken önemi verdiklerini belirtti.
Kadınların toplumsal yaşamdaki değerine değinen Belediye Başkanı Nihat Can; ‘’Bilecik Belediyesi olarak gönlümüzün sultanı kadınlarımıza 8 Mart Dünya Kadınlar Günü armağanı olarak hazırladığımız Kadınlarımızla Akşam Eğlencesi adlı programda hanım efendilerle bir araya geldik. Hayatı bizlerle paylaşan ve bu anlamda büyük bir görev üstlenen kadınlarımız için ne yapsak azdır. İnşallah yeni dönemde de kadınlarımız için daha güzel eserlere imza atacağız . Bu vesile ile düzenlediğimiz programa katılan Sanatçı Gözde ve ekibine çok teşekkür ediyorum.’’ İfadelerini kullandı.
Etkinliğe katılan kadınlar, programı düzenledikleri için Belediye Başkanı Nihat Can ve eşi Nesrin Can’a teşekkür etti.