İlimiz 1. Amatör Ligi takımlarından Bilecikspor ve 1299 Bilecik Kulübü arasında oynanan maçı sporseverlerle izleyen Belediye Başkanı Nihat Can; ‘’İlimiz Sporunu en iyi yerlere getirmek için güzel çalışmalarımız olacak’’ dedi.
Belediye Başkanı Nihat Can ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk, 1-1 sonla biten karşılaşmaya katılarak, futbolseverlerin sevincini ve heyecanını paylaştı.
Sporun kardeşlik ve centilmenlik olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Nihat Can; ‘’ İlimiz 1. Amatör Ligi takımlarından Bilecikspor ve 1299 Bilecik Kulübü arasında oynanan maçı izledik. İki takım oyuncuları centilmence, taraftarların dostça bir maç seyrettikleri oyun sergilediler. Takımlarımızı tebrik ediyor, bundan sonraki müsabakalarında başarılar diliyorum. 
Sporun ve Sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz. İnşallah Bilecik’imizdeki başta futbol olmak üzere diğer branşlardaki sportif faaliyetlerin daha iyi yerlere gelmesi için güzel çalışmalar olacak’’ ifadelerini kullandı.
Bilecikspor Kulüp Başkanı Ahmet Subaşı ve 1299 Bilecik Kulübü Başkanı Ahmet Topçu da Belediye Başkanı Nihat Can’a katkıları dolayısıyla teşekkür etti