Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez, Milletvekilimiz Selim Yağcı, İl Başkanımız Fikret Karabıyık, Belediye Başkanımız Nihat Can ve beraberindeki partililer, Gölpazarı, Osmaneli ve Vezirhan’a çıkarma yaptı.

İki günlük temasları kapsamında ilimizde ağırladığımız Bakanımız Fatih Dönmez beraberinde Milletvekilimiz Selim Yağcı, İl Başkanımız Fikret Karabıyık, Belediye Başkanımız Nihat Can, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Belediye Başkan Adayı Mustafa Kürek, Gölpazarı Belediye Başkan Adayı Hayri Suer ve beraberindeki partililer, İlçe Seçim Koordinasyon Merkezlerinin açılışını yaptı, esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya geldi.

Milletvekilimiz Selim Yağcı ziyareti hakında sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada: ‘’Aynı çatı altında şehrimiz ve ülkemize hizmet etmekle şeref duyduğum Hemşehrim, Değerli Bakanımız Fatih Dönmez, İl Başkanımız Fikret Karabıyık, Belediye Başkanımız Nihat Can, belediye başkanlarımız ve şehirlerimizi 31 Mart Yerel seçimlerinde aday olarak temsil edecek değerli kardeşlerimizle birlikte Gölpazarı ve Osmaneli seçim koordinasyon merkezlerimizin açılışını yaptık daha sonra esnafımız ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Geleceğin Bilecik’ini ve Türkiye’sini oluşturmak için fikirlerini aldık. Cenabı Allah devlet ve hükümet büyüklerimizin katkıları ile beldelerimizi, ilçelerimizi ve şehirlerimizi topyekun kalkındıracak eserleri kazandırmayı nasip etsin.’’ İfadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Nihat Can ise sosyal medya hesabında; ‘’Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez, Milletvekilimiz Selim Yağcı, İl Başkanımız Fikret Karabıyık, Partimizin değerli üyeleri, değerli meslektaşlarımla birlikte güzide şehirlerimiz Gölpazarı ve Osmaneli ilçelerimizde esnafımız ve vatandaşlarımızla kucaklaştık, selamlaştık. İstek ve görüşlerini dinleme fırsatı bulduk.Her zaman destekleri ile yanımızda olan Sayın Bakanımız ve Milletvekilimize teşekkür ediyor, 31 Mart Yerel seçimlerinde beldelerimizi, ilçelerimizi ve ilimizi AK Hizmet anlayışı ile tekrar buluşturmanın gayretindeyiz.’’ İfadelerini kullandı.