14 Ekim tarihine kadar 20 yazar ve 50 yayın evinin katıldığı,

250 bin kitap,
okuyucu ile buluşmaya devam edecek.

BOZÜYÜK “KİTAP GÜNLERİ”YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Bozüyük’te bu yıl ilk defa düzenlenen ‘Bozüyük Kitap Günleri’ bir çok yazarı ve okuyucuyu ağırlarken.Yazarlar,okurlarının kitaplarını imzaladılar.

Koray Yersüren,Cansu Canan Özgen,Yunus Arıkan,Bozüyüklü bir çok yazarın ve binlerce okuyucunun katıldığı ‘Bozüyük Kitap Gününde ‘ unutulmaz anlar yaşandı.

Genç okurları tarafından ilgi gören genç yazar Koray Yersüren;Bozüyüklü okurları ile birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Fatih Bakıcı’nın eşi Emine Bakıcı”Kitap günlerine teşrif ederek, bizleri sevindiren tüm yazarlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu kalabalıkta onu gösteriyor ki  Bozüyüklülerin ve Bozüyük’ün kitap sevgisi son derece fazla, bu vesile ile kitap günlerine katılım gösteren tüm Bozüyüklü kitap sevenlere ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Bozüyük Kitap Günlerinin Pazar günkü konuğu ise genç yazar, tarihçi ve TV Programcısı Cansu Canan Özgen oldu. Okurları ile birlikte kitap fuarında bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Yazar,”Bozüyük Kitap Fuarı harikaydı, gelen okurlarımız, sevgisini mesajla ve videolar ile yollayan hayranlarımız bizi mutlu etti” dedi.  Özgen, okurları ile kitapları hakkında kısa bir süre söyleşi yapmayı da ihmal etmedi. Kitap günlerinde yoğun ilgi gören Cansu Canan Özgen’in Bozüyüklü okurları ile paylaştığı bir diğer haber ise, yeni kitabının Kasım ayı içerisinde çıkacağı müjdesi oldu. Osmanlı ve Selçuklu tarihi üzerinde çalışmaları ve TV Programlarında işlediği konular ile geniş bir takipçi kitlesine ulaşan Özgen, kendisine gösterilen yoğun ilgiden duyduğu memnuniyeti aktardı.