BAŞKAN CAN: ‘’15. AKILLI DURAĞIMIZ ŞEHRİMİZE HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN’’

Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik Belediyesi tarafından şehrimize kazandırılan 6 K Akıllı Durak sayısının 15 olduğunu belirterek; ‘’15. Akıllı Durağımız Şehrimize hayırlı ve uğurlu olsun’’ dedi.

Bilecik Belediyesi tarafından şehrimize kazandırılan ve birçok belediye ve şehir tarafından örnek proje olarak uygulanan 6 K Akıllı Duraklara yenilerini eklediklerini ifade eden Belediye Başkanı Nihat Can; Bilecik Belediyesi olarak güzel ve yeni çalışmalarını ortaya koymaya devam ediyoruz. Örnek projemiz 6 K Akıllı Duraklarımızın sayısını ihtiyaca göre arttırmaya devam ediyoruz. Bu anlamda vatandaşlarımızdan büyük bir memnuniyet ve ilgi gördük. Son derece konforu sağlayan ve çoğu şehir tarafından örnek proje olarak değerlendirilen Akıllı Duraklarımızı arttıracağız. Şehrimize ve insanımızı hayırlı ve uğurlu olsun’’ ifadelerini kullandı.

Bilecik Belediyesi tarafından şu ana kadar şehir merkezine kazandırılan 15 adet 6 K Akılı Duraklar şehrimizin her bir köşesini süslemekle birlikte vatandaşımıza konforu ve güveni sunuyor.

ERTUĞRULGAZİ VE PELİTÖZÜ MAHALLELERİMİZ DE 6 K DURAKLARA SAHİP OLDU

İçerisinde; Kütüphane, Kablosuz İnternet, Kamera Sistemi, Kahve Otomatı, Klima ve Kütüphanesi ile vatandaşlarımıza konforlu ve güvenli hizmeti sunan 6 K Akıllı Durakların son iki tanesi, Ertuğrulgazi Mahallesi ile Pelitözü Mahallemizdeki uygun alanlara yerleştirildi.

Vatandaşlarımız projeden duydukları memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanı Nihat Can ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Mahallelerimize kazandırılan son iki Akıllı Durak ile birlikte Bilecik’te, toplamda 15 adet 6 K Akıllı Durak kazandırılmış oldu.